Tur Cento Trans

Tel.+40-260-606343 sau +40-260-606143

Curse Hereclean - Simleu Silvaniei

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet
06:00
00:54
21min
10:50
01:15
Cento Trans
8,5lei
Rezervă acum
Informații
18:40
05:55
30min
12:00
06:25
Cento Trans
8,5lei
Informații
15:50
07:15
35min
11:10
07:50
Cento Trans
8,5lei
Informații
04:30
07:45
LMMJVSD
20min
09:30
08:05
Cento Trans
8,5lei
Informații
16:30
08:00
LMMJVSD
20min
21:20
08:20
Cento Trans
8,5lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
06:40
08:15
LMMJVSD
25min
09:20
08:40
Cento Trans
8,5lei
Informații
09:50
08:55
35min
20:20
09:30
Cento Trans
8,5lei
Informații
14:20
09:45
LMMJVSD
25min
06:10
10:10
Cento Trans
8,5lei
Informații
15:10
10:10
LMMJVSD
30min
06:50
10:40
Cento Trans
8,5lei
Informații
03:40
10:15
LMMJVSD
25min
07:10
10:40
Cento Trans
8,5lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
02:30
11:15
LMMJVSD
25min
09:30
11:40
Cento Trans
8,5lei
Informații
18:50
12:00
LMMJVSD
25min
16:50
12:25
Cento Trans
8,5lei
Informații
03:40
12:00
LMMJVSD
20min
10:40
12:20
Cento Trans
8,5lei
Informații
21:00
12:25
40min
16:20
13:05
Cento Trans
8,5lei
Informații
04:20
13:00
25min
10:40
13:25
Cento Trans
8,5lei
Informații
03:10
13:30
LMMJVSD
25min
13:50
13:55
Cento Trans
8,5lei
Informații
11:10
13:55
30min
18:20
14:25
Cento Trans
8,5lei
Informații
16:10
14:45
LMMJVSD
25min
08:10
15:10
Cento Trans
8,5lei
Informații
05:20
15:15
LMMJVSD
25min
21:00
15:40
Cento Trans
8,5lei
Informații
07:10
15:25
LMMJVSD
30min
10:00
15:55
Cento Trans
8,5lei
Informații
18:10
15:55
20min
15:10
16:15
Cento Trans
8,5lei
Informații
06:20
16:45
LMMJVSD
20min
11:10
17:05
Cento Trans
8,5lei
Informații
13:10
17:10
30min
08:50
17:40
Cento Trans
8,5lei
Informații
19:40
17:55
30min
12:00
18:25
Cento Trans
8,5lei
Informații
09:30
18:15
LMMJVSD
25min
10:30
18:40
Cento Trans
8,5lei
Informații
14:30
19:10
LMMJVSD
30min
06:00
19:40
Cento Trans
8,5lei
Informații
12:30
19:15
LMMJVSD
25min
19:50
19:40
Cento Trans
8,5lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
07:20
20:15
LMMJVSD
25min
21:40
20:40
Cento Trans
8,5lei
Informații
20:10
21:40
30min
09:50
22:10
Cento Trans
8,5lei
Informații
09:00
23:35
25min
14:00
00:00
a doua zi
Cento Trans
8,5lei
Informații