Tur Cento Trans

Tel.+40-260-606343 sau +40-260-606143

Curse Poarta Salajului - Sanpaul

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet
22:00
06:35
LMMJVSD
45min
20:50
07:20
Cento Trans
14lei
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
14:30
07:20
LMMJVSD
45min
10:20
08:05
Cento Trans
14lei
Informații
04:30
08:50
LMMJVSD
45min
20:30
09:35
Cento Trans
14lei
Informații
05:00
10:50
LMMJVSD
45min
13:40
11:35
Cento Trans
14lei
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
07:50
13:50
LMMJVSD
45min
11:50
14:35
Cento Trans
14lei
Informații
14:20
16:00
LMMJVSD
45min
13:50
16:45
Cento Trans
14lei
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
11:30
17:35
LMMJVSD
45min
11:00
18:20
Cento Trans
14lei
Informații
15:10
20:40
LMMJVSD
45min
06:40
21:25
Cento Trans
14lei
Informații