Tur Cento Trans

Tel.+40-260-606343 sau +40-260-606143

Curse Sanpaul - Poarta Salajului

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet
01:50
08:55
LMMJVSD
45min
21:20
09:40
Cento Trans
10lei
Informații
12:20
10:55
45min
23:40
11:40
Cento Trans
10lei
Informații
20:00
12:25
45min
11:20
13:10
Cento Trans
10lei
Informații
12:10
14:10
LMMJVSD
45min
21:50
14:55
Cento Trans
10lei
Informații
04:10
16:25
45min
18:20
17:10
Cento Trans
10lei
Informații
07:10
17:55
LMMJVSD
45min
18:40
18:40
Cento Trans
10lei
Informații
01:50
20:25
45min
22:30
21:10
Cento Trans
10lei
Informații
04:30
23:52
33min
22:50
00:25
a doua zi
Cento Trans
10lei
Rezervă acum
Informații