Tur Cento Trans

Tel.+40-260-606343 sau +40-260-606143

Curse Varsolt - Sanpaul

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet
04:40
19:45
1h 40min
18:20
21:25
Cento Trans
29lei
Informații
necunoscuta
14:40
05:47
LMMJVSD
1h 33min
14:20
07:20
Cento Trans
29lei
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
06:00
06:17
1h 48min
13:20
08:05
Cento Trans
29lei
Informații
04:10
07:47
1h 48min
16:40
09:35
Cento Trans
29lei
Informații
16:50
15:17
LMMJVSD
1h 28min
17:30
16:45
Cento Trans
29lei
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
17:20
16:47
1h 33min
16:10
18:20
Cento Trans
29lei
Informații