Tur Cento Trans

Tel.+40-260-606343 sau +40-260-606143
Română

Curse Chislaz - Oradea

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
20:00
06:15
LMMJVSD
1h05'
13:00
07:20
Amfurat strlen
Cento Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
10:50
06:55
LMMJVSD
1h05'
09:30
08:00
Amfurat strlen
Cento Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
11:50
07:35
LMMJVSD
1h
19:30
08:35
Amfurat strlen
Cento Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
21:00
08:35
LMMJVSD
1h05'
06:10
09:40
Amfurat strlen
Cento Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
17:00
09:30
LMMJVSD
1h
11:10
10:30
Amfurat strlen
Cento Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
15:50
10:45
LMMJVSD
1h05'
21:30
11:50
Amfurat strlen
Cento Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
15:30
11:15
LMMJVSD
1h
13:20
12:15
Amfurat strlen
Cento Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
12:20
12:45
LMMJVSD
1h05'
10:00
13:50
Amfurat strlen
Cento Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
08:10
14:15
LMMJVSD
1h05'
20:50
15:20
Amfurat strlen
Cento Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
23:20
14:45
LMMJVSD
1h
08:00
15:45
Amfurat strlen
Cento Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
17:00
17:30
LMMJVSD
1h05'
21:00
18:35
Amfurat strlen
Cento Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
13:50
19:15
LMMJVSD
1h
16:30
20:15
Amfurat strlen
Cento Trans
LMMJVSD
10lei
Informații
09:20
20:45
LMMJVSD
1h05'
23:30
21:50
Amfurat strlen
Cento Trans
LMMJVSD
10lei
Informații