Tur Cento Trans

Tel.+40-260-606144 sau +40-260-606143
Română

Statie Nusfalau

Nusfalau , Romania
necunoscuta, Nusfalau, Romania

Plecări
Ora Către
05:50 Simleu Silvaniei
06:35 Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea
06:55 Simleu Silvaniei
Simleu Silvaniei
07:15 Simleu Silvaniei
07:25 Boghis Bai Boghis Valcau De Jos Lazuri Preoteasa
07:45 Zauan Ip Marca Port Lesmir Sumal
08:05 Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
09:10 Simleu Silvaniei
Simleu Silvaniei
09:45 Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea
12:10 Zauan Ip Marca Port Lesmir Sumal
12:40 Boghis Bai Boghis Valcau De Jos Lazuri
12:45 Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
13:20 Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
13:35 Simleu Silvaniei
Simleu Silvaniei
14:20 Boghis Bai Boghis Valcau De Jos Lazuri
14:30 Zauan Ip Marca Port Lesmir Sumal
Boghis Valcau De Jos Valcau de Sus Preoteasa
15:45 Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Simleu Silvaniei
15:55 Boghis Bai Boghis Valcau De Jos Lazuri
16:30 Zauan Ip Marca Port Lesmir Sumal
16:45 Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
17:50 Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
18:15 Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
18:30 Simleu Silvaniei
19:10 Zauan Ip Marca Port Lesmir Sumal
22:00 Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Sosiri
De la Ora
Valcau De Jos Boghis Bai Lazuri Boghis 05:50
Pericei Zalau Simleu Silvaniei Varsolt Hereclean 06:35
Valcau De Jos Boghis Bai Lazuri Boghis 06:55
Valcau de Sus Boghis Preoteasa Valcau De Jos
Lesmir Marca Sumal Port Zauan Ip 07:15
Simleu Silvaniei 07:25
Simleu Silvaniei 07:45
Pericei Simleu Silvaniei Hereclean Varsolt Zalau 08:05
Sumal Lesmir Marca Ip Port Zauan 09:10
Lazuri Boghis Preoteasa Valcau De Jos Boghis Bai
Pericei Varsolt Hereclean Simleu Silvaniei Zalau 09:45
Simleu Silvaniei 12:10
Simleu Silvaniei 12:40
Marghita Chislaz Ipu Chiraleu Porti Marghita Oradea Biharea Cauaceu Fegernicu Nou Ciulesti Oradea Poclusa de Barcau Suplacu De Barcau Sanlazar Salard Chiribis Oradea Zauan Episcopia Bihorului Biharea Sfarnas Sarcau Sarsig 12:45
Zalau Hereclean Simleu Silvaniei Pericei Varsolt 13:20
Sumal Lesmir Zauan Ip Port Marca 13:35
Boghis Bai Valcau De Jos Boghis Lazuri
Simleu Silvaniei 14:20
Simleu Silvaniei 14:30
Simleu Silvaniei
Oradea Biharea Suplacu De Barcau Cauaceu Ipu Fegernicu Nou Vinga Sarsig Simand Chislaz Ciumeghiu Chiraleu Les Arad Ciulesti Oradea Salonta Zauan Episcopia Bihorului Marghita Biharea Porti Sfarnas Ortisoara Sarcau Zimandu Nou Poclusa de Barcau Avram Iancu Sanlazar Inand Timisoara Chiribis Salard Chisineu Cris Marghita Oradea 15:45
Lesmir Sumal Marca Port Ip Zauan
Simleu Silvaniei 15:55
Simleu Silvaniei 16:30
Ciulesti Oradea Poclusa de Barcau Suplacu De Barcau Sanlazar Salard Chiribis Oradea Zauan Episcopia Bihorului Biharea Sfarnas Sarcau Sarsig Marghita Chislaz Ipu Chiraleu Porti Marghita Oradea Biharea Cauaceu Fegernicu Nou 16:45
Hereclean Varsolt Zalau Pericei Simleu Silvaniei 17:50
Timisoara Chiribis Salard Chisineu Cris Marghita Oradea Oradea Biharea Suplacu De Barcau Cauaceu Ipu Fegernicu Nou Vinga Sarsig Simand Chislaz Ciumeghiu Chiraleu Les Arad Ciulesti Oradea Salonta Zauan Episcopia Bihorului Marghita Biharea Porti Sfarnas Ortisoara Sarcau Zimandu Nou Poclusa de Barcau Avram Iancu Sanlazar Inand 18:15
Lesmir Zauan Ip Port Marca Sumal 18:30
Simleu Silvaniei 19:10
Poclusa de Barcau Avram Iancu Sanlazar Inand Timisoara Chiribis Salard Chisineu Cris Marghita Oradea Oradea Biharea Suplacu De Barcau Cauaceu Ipu Fegernicu Nou Vinga Sarsig Simand Chislaz Ciumeghiu Chiraleu Les Arad Ciulesti Oradea Salonta Zauan Episcopia Bihorului Marghita Biharea Porti Sfarnas Ortisoara Sarcau Zimandu Nou 22:00