Tur Cento Trans

Tel.+40-260-606343 sau +40-260-606143

Autogara Cento Trans

Zalau , Romania
Str. Tudor Vladimirescu nr.54A, Zalau, Romania
Tel: +4-0260-606.143
Mobil: +4-0749.149.020
Fax: +4-0260-606.343
E-mail: autogaracento@yahoo.com
Web: www.cento.ro

Program de Luni pana Vineri intre orele: 5:30 - 23:30 Program de Sambata si Duminica intre orele: 5:30 - 20:30

Plecări
Ora Către
00:45 Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
05:45 Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei Nușfalău Zăuan Ip Porti Suplacu de Barcău Marghita Chiribiș Chiraleu Sânlazar Chișlaz Poclușa de Barcău Sărsig Ciulești Sarcău Fegernicu Nou Sfârnaș Sălard Cauaceu Biharea Episcopia Bihorului Oradea
06:00 Hereclean Badon Guruslău Dioșod Coșeiu Archid Chilioara
06:15 Ciumarna Românași Poarta Sălajului Sânmihaiu Almașului Chendremal Zimbor Sîncraiu Almașului Topa Mică Berindu Mihăești Sânpaul Șardu Nadasel Mera Rădaia Suceag Baciu Cluj Napoca
07:00 Ciumarna Românași Poarta Sălajului Sânmihaiu Almașului Chendremal Zimbor Sîncraiu Almașului Topa Mică Berindu Mihăești Sânpaul Șardu Nadasel Mera Rădaia Suceag Baciu Cluj Napoca
Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei Nușfalău Zăuan Ip Porti Suplacu de Barcău Marghita Chiribiș Chiraleu Sânlazar Chișlaz Poclușa de Barcău Sărsig Ciulești Sarcău Fegernicu Nou Sfârnaș Sălard Cauaceu Biharea Episcopia Bihorului Oradea Leş Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou Arad Vinga Orţişoara Timișoara
07:20 Zalău Hereclean Badon Borla Bocșa Sălăjeni Lompirt Șărmășag Derșida Bobota
Zalău Hereclean Badon Borla Bocșa Sălăjeni Lompirt Ilișua
07:30 Hereclean Badon Guruslău Borla Bocșa Valea Pomilor Șamșud
Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
Hereclean Badon Guruslău Dioșod Coșeiu Archid Chilioara
07:35 Panic
07:45 Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
Hereclean Vârșolț Crasna Horoatu Crasnei Stârciu Hurez Pleșca Cizer
Zalău Aghireș Meseșenii de Jos Crasna Peceiu Bănișor Ban Mal Sâg
08:00 Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romița Chichișa
08:30 Ciumarna Românași Poarta Sălajului Sânmihaiu Almașului Chendremal Zimbor Sîncraiu Almașului Topa Mică Berindu Mihăești Sânpaul Șardu Nadasel Mera Rădaia Suceag Baciu Cluj Napoca
08:45 Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei Nușfalău Zăuan Ip Porti Suplacu de Barcău Marghita Chiribiș Chiraleu Sânlazar Chișlaz Poclușa de Barcău Sărsig Ciulești Sarcău Fegernicu Nou Sfârnaș Sălard Cauaceu Biharea Episcopia Bihorului Oradea
09:30 Zalău Hereclean Badon Borla Bocșa Sălăjeni Lompirt Șărmășag Derșida Bobota
Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
10:00 Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
10:30 Ciumarna Românași Poarta Sălajului Sânmihaiu Almașului Chendremal Zimbor Sîncraiu Almașului Topa Mică Berindu Mihăești Sânpaul Șardu Nadasel Mera Rădaia Suceag Baciu Cluj Napoca
11:00 Zalău Hereclean Badon Borla Bocșa Sălăjeni Lompirt Șărmășag Derșida Bobota
Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
11:15 Zalău Aghireș Meseșenii de Jos Crasna Peceiu Bănișor Ban Mal Sâg
11:45 Hereclean Vârșolț Crasna Horoatu Crasnei Stârciu Hurez Pleșca Cizer
12:00 Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romița Chichișa
12:15 Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei Nușfalău Zăuan Ip Porti Suplacu de Barcău Marghita Chiribiș Chiraleu Sânlazar Chișlaz Poclușa de Barcău Sărsig Ciulești Sarcău Fegernicu Nou Sfârnaș Sălard Cauaceu Biharea Episcopia Bihorului Oradea
12:45 Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
13:10 Zalău Hereclean Badon Borla Bocșa Sălăjeni Lompirt Șărmășag
Hereclean Badon Guruslău Borla Bocșa Valea Pomilor Șamșud
13:15 Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
13:20 Panic
13:30 Ciumarna Românași Poarta Sălajului Sânmihaiu Almașului Chendremal Zimbor Sîncraiu Almașului Topa Mică Berindu Mihăești Sânpaul Șardu Nadasel Mera Rădaia Suceag Baciu Cluj Napoca
13:45 Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
14:15 Hereclean Badon Guruslău Dioșod Coșeiu Archid Chilioara
Zalău Aghireș Meseșenii de Jos Crasna Horoatu Crasnei
14:30 Zalău Hereclean Badon Borla Bocșa Sălăjeni Lompirt Șărmășag Derșida Bobota
Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romița Chichișa
Panic Recea Mică Recea
Hereclean Vârșolț Crasna Horoatu Crasnei Stârciu Pleșca Cizer
Hereclean Vârșolț Crasna Peceiu Bănișor Ban Mal Sâg
14:40 Hereclean Badon Guruslău Borla Bocșa Valea Pomilor Șamșud
15:10 Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
15:15 Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
15:30 Zalău Hereclean Badon Borla Bocșa Sălăjeni Lompirt Șărmășag Derșida Bobota
Zalău Hereclean Badon Borla Bocșa Sălăjeni Lompirt Ilișua
15:40 Ciumarna Românași Poarta Sălajului Sânmihaiu Almașului Chendremal Zimbor Sîncraiu Almașului Topa Mică Berindu Mihăești Sânpaul Șardu Nadasel Mera Rădaia Suceag Baciu Cluj Napoca
Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
15:45 Hereclean Vârșolț Crasna Horoatu Crasnei Stârciu Hurez Pleșca Cizer
Zalău Aghireș Meseșenii de Jos Crasna Peceiu Bănișor Ban Mal Sâg
16:00 Hereclean Badon Guruslău Borla Bocșa Valea Pomilor Șamșud
Hereclean Badon Guruslău Dioșod Coșeiu Archid Chilioara
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romița Chichișa
Panic Recea Mică Recea
16:30 Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
17:00 Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei Nușfalău Zăuan Ip Porti Suplacu de Barcău Marghita Chiribiș Chiraleu Sânlazar Chișlaz Poclușa de Barcău Sărsig Ciulești Sarcău Fegernicu Nou Sfârnaș Sălard Cauaceu Biharea Episcopia Bihorului Oradea
17:15 Ciumarna Românași Poarta Sălajului Sânmihaiu Almașului Chendremal Zimbor Sîncraiu Almașului Topa Mică Berindu Mihăești Sânpaul Șardu Nadasel Mera Rădaia Suceag Baciu Cluj Napoca
17:45 Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
18:00 Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
18:30 Zalău Hereclean Badon Borla Bocșa Sălăjeni Lompirt Șărmășag Derșida Bobota
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romița Chichișa
Zalău Aghireș Meseșenii de Jos Crasna Peceiu Bănișor Ban Mal Sâg
19:00 Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
20:00 Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
20:20 Ciumarna Românași Poarta Sălajului Sânmihaiu Almașului Chendremal Zimbor Sutoru Sîncraiu Almașului Topa Mică Berindu Mihăești Sânpaul Șardu Nadasel Mera Rădaia Suceag Baciu Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teiuș Alba Iulia Sebeș Miercurea Sibiului Săliște Sibiu Călimănești Râmnicu Vâlcea Pitești București
20:30 Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romița Chichișa
21:30 Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
23:10 Hereclean Badon Guruslău Borla Bocșa Valea Pomilor Șamșud
Zalău Hereclean Badon Borla Bocșa Sălăjeni Lompirt Ilișua
23:15 Hereclean Vârșolț Crasna Horoatu Crasnei Stârciu Hurez Pleșca Cizer
Zalău Aghireș Meseșenii de Jos Crasna Peceiu Bănișor Ban Mal Sâg
23:20 Zalău Hereclean Badon Borla Bocșa Sălăjeni Lompirt Șărmășag Derșida Bobota
Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei
23:30 Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romița Chichișa
Sosiri
De la Ora
București Pitești Râmnicu Vâlcea Călimănești Sibiu Săliște Miercurea Sibiului Sebeș Alba Iulia Teiuș Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Baciu Suceag Rădaia Mera Nadasel Șardu Sânpaul Mihăești Berindu Topa Mică Sîncraiu Almașului Sutoru Zimbor Chendremal Sânmihaiu Almașului Poarta Sălajului Românași Ciumarna 00:45
Chichișa Romița Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec 05:55
Chilioara Archid Coșeiu Dioșod Guruslău Badon Hereclean 06:00
Sâg Mal Ban Bănișor Peceiu Crasna Meseșenii de Jos Aghireș Zalău 06:05
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean 06:15
Șamșud Valea Pomilor Bocșa Borla Guruslău Badon Hereclean 06:20
Cizer Pleșca Hurez Stârciu Horoatu Crasnei Crasna Vârșolț Hereclean
Recea Recea Mică Panic 06:25
Ilișua Lompirt Sălăjeni Bocșa Borla Badon Hereclean Zalău
Bobota Derșida Șărmășag Lompirt Sălăjeni Bocșa Borla Badon Hereclean Zalău 06:35
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean 07:00
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean Zalău 07:10
Chichișa Romița Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec 07:25
Chilioara Archid Coșeiu Dioșod Guruslău Badon Hereclean 07:30
Cizer Pleșca Stârciu Horoatu Crasnei Crasna Vârșolț Hereclean
Bobota Derșida Șărmășag Lompirt Sălăjeni Bocșa Borla Badon Hereclean Zalău 07:35
Șamșud Valea Pomilor Bocșa Borla Guruslău Badon Hereclean
Recea Recea Mică Panic
Sâg Mal Ban Bănișor Peceiu Crasna Vârșolț Hereclean
Horoatu Crasnei Crasna Meseșenii de Jos Aghireș Zalău
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean Zalău 07:40
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean 08:30
Panic
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean Zalău 08:40
Șamșud Valea Pomilor Bocșa Borla Guruslău Badon Hereclean 09:10
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean Zalău
Bobota Derșida Șărmășag Lompirt Sălăjeni Bocșa Borla Badon Hereclean Zalău 09:15
Chilioara Archid Coșeiu Dioșod Guruslău Badon Hereclean
Chichișa Romița Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec 09:40
Sâg Mal Ban Bănișor Peceiu Crasna Meseșenii de Jos Aghireș Zalău 09:50
Cluj Napoca Baciu Suceag Rădaia Mera Nadasel Șardu Sânpaul Mihăești Berindu Topa Mică Sîncraiu Almașului Zimbor Chendremal Sânmihaiu Almașului Poarta Sălajului Românași Ciumarna 10:00
Cizer Pleșca Hurez Stârciu Horoatu Crasnei Crasna Vârșolț Hereclean 10:05
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean Zalău 10:10
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean Zalău 11:40
Cluj Napoca Baciu Suceag Rădaia Mera Nadasel Șardu Sânpaul Mihăești Berindu Topa Mică Sîncraiu Almașului Zimbor Chendremal Sânmihaiu Almașului Poarta Sălajului Românași Ciumarna 12:00
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean Zalău 12:40
Bobota Derșida Șărmășag Lompirt Sălăjeni Bocșa Borla Badon Hereclean Zalău 13:10
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Sălard Sfârnaș Fegernicu Nou Sarcău Ciulești Sărsig Poclușa de Barcău Chișlaz Sânlazar Chiraleu Chiribiș Marghita Suplacu de Barcău Porti Ip Zăuan Nușfalău Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean 13:30
Cluj Napoca Baciu Suceag Rădaia Mera Nadasel Șardu Sânpaul Mihăești Berindu Topa Mică Sîncraiu Almașului Zimbor Chendremal Sânmihaiu Almașului Poarta Sălajului Românași Ciumarna 13:45
Chichișa Romița Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec 13:55
Sâg Mal Ban Bănișor Peceiu Crasna Meseșenii de Jos Aghireș Zalău 14:05
Cizer Pleșca Hurez Stârciu Horoatu Crasnei Crasna Vârșolț Hereclean 14:10
Panic 14:20
Șamșud Valea Pomilor Bocșa Borla Guruslău Badon Hereclean 14:25
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean Zalău
Bobota Derșida Șărmășag Lompirt Sălăjeni Bocșa Borla Badon Hereclean Zalău 14:35
Ilișua Lompirt Sălăjeni Bocșa Borla Badon Hereclean Zalău 14:40
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean Zalău 15:10
Cluj Napoca Baciu Suceag Rădaia Mera Nadasel Șardu Sânpaul Mihăești Berindu Topa Mică Sîncraiu Almașului Zimbor Chendremal Sânmihaiu Almașului Poarta Sălajului Românași Ciumarna 15:15
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean 15:40
Chilioara Archid Coșeiu Dioșod Guruslău Badon Hereclean 15:45
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean Zalău 16:10
Timișoara Orţişoara Vinga Arad Zimandu Nou Șimand Chișineu Criș Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand Leş Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Sălard Sfârnaș Fegernicu Nou Sarcău Ciulești Sărsig Poclușa de Barcău Chișlaz Sânlazar Chiraleu Chiribiș Marghita Suplacu de Barcău Porti Ip Zăuan Nușfalău Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean 16:45
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean 17:15
Cluj Napoca Baciu Suceag Rădaia Mera Nadasel Șardu Sânpaul Mihăești Berindu Topa Mică Sîncraiu Almașului Zimbor Chendremal Sânmihaiu Almașului Poarta Sălajului Românași Ciumarna 17:45
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Sălard Sfârnaș Fegernicu Nou Sarcău Ciulești Sărsig Poclușa de Barcău Chișlaz Sânlazar Chiraleu Chiribiș Marghita Suplacu de Barcău Porti Ip Zăuan Nușfalău Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean
Sâg Mal Ban Bănișor Peceiu Crasna Meseșenii de Jos Aghireș Zalău
Chichișa Romița Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec 17:55
Bobota Derșida Șărmășag Lompirt Sălăjeni Bocșa Borla Badon Hereclean Zalău 18:15
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean Zalău 18:40
Cluj Napoca Baciu Suceag Rădaia Mera Nadasel Șardu Sânpaul Mihăești Berindu Topa Mică Sîncraiu Almașului Zimbor Chendremal Sânmihaiu Almașului Poarta Sălajului Românași Ciumarna 19:00
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Sălard Sfârnaș Fegernicu Nou Sarcău Ciulești Sărsig Poclușa de Barcău Chișlaz Sânlazar Chiraleu Chiribiș Marghita Suplacu de Barcău Porti Ip Zăuan Nușfalău Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean 19:10
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean 20:20
Cluj Napoca Baciu Suceag Rădaia Mera Nadasel Șardu Sânpaul Mihăești Berindu Topa Mică Sîncraiu Almașului Zimbor Chendremal Sânmihaiu Almașului Poarta Sălajului Românași Ciumarna 21:30
Chichișa Romița Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec 21:55
Sâg Mal Ban Bănișor Peceiu Crasna Meseșenii de Jos Aghireș Zalău 22:05
Cizer Pleșca Hurez Stârciu Horoatu Crasnei Crasna Vârșolț Hereclean 22:20
Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean Zalău 22:25
Ilișua Lompirt Sălăjeni Bocșa Borla Badon Hereclean Zalău
Bobota Derșida Șărmășag Lompirt Sălăjeni Bocșa Borla Badon Hereclean Zalău 22:35
Șamșud Valea Pomilor Bocșa Borla Guruslău Badon Hereclean
Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Sălard Sfârnaș Fegernicu Nou Sarcău Ciulești Sărsig Poclușa de Barcău Chișlaz Sânlazar Chiraleu Chiribiș Marghita Suplacu de Barcău Porti Ip Zăuan Nușfalău Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean 23:00